RehviinfoKõik pildid on illustreerivad.

PIRELLI PIRELLI PZHero 91Y

245/35R20

Tootekood:245352001110109891NO
Hooaeg:Suvi
Hinnang:
(10/10)
EU label:
Kirjeldus:Rehvid võimsatele sedaanidele ja keskmise klassi autodele, prestiižsetele luksus klassi limusiinidele ning kompaktsetele sportautodele ja tõhusatele uue põlvkonna maasturitele. P ZERO rehvid on mõeldud võimsate sedaanide ja keskklassi sõiduautode, prestiižsete luksusklassi limusiinide ning kompaktsete sportautode ja uue põlvkonna võimsate maastikuautode jaoks. Turvisemustri asümmeetriline joonis tagab lühema pidurdusteekonna, suurema kontrolli auto üle ja suurepärase juhituse. P ZERO toimib väga tõhusalt vesiliu riski korral ning on väga turvaline nii märjal asfaldil, betoonil kui ka pinnasteel. Tänu kummisegu uuenduslikule koostisele saavutatakse väga hea haakumine ja auto püsivus kursil. Karkassi struktuuri terviklikkus tagab ühtlase kulumise ja juhitavuse, mis on vajalik sportliku juhtimisstiili korral. Turvisemustri spetsiaalsed S-kujulised sooned vähendavad mürataset ja loovad ülima mugavuse sõidu ajal.
Hind e-poes:189.78   Tavahind: 218.25 €
Rehvi kiirusindeks: Y (300km/h)Tarne kahe tööpäeva jooksul

Liisi järelmaksu kalkulaator

Kauba hind:
Sissemakse:
Periood:
Kuumakse:rehvi kütusekulu

Rehvi kütusekulu

Autole valesti valitud rehvid võivad mõjutada kütusekulu kuni 20% võrra. Üks jõududest, mis mõjutab mootorsõidukite kütusekulu, on rehvide veeretakistus. Mida väiksem on rehvide veeretakistus, seda vähem läheb sõiduki liikumiseks vaja kütust ning sõitmisel tekib vähem süsihappegaasi.

rehvi pidamine

Rehvi märjal teel pidavus

Märghaardumise märgistus annab informatsiooni ühe kõige olulisema näitaja kohta – kui hästi haardub rehv märja teega. Rehvidel, millel on suurepärane haardumine märja teega, on lühem pidurdusteekond, mis on äärmiselt oluline autoga sõites just vihmase ilma korral.

rehvi müratase

Rehvi müratase

Rehvide mürataset mõõdetakse detsibellides ning rehvi mürataseme märgistust kujutatakse kolme helilainega. Üks must helilaine tähistab väikseima müratasemega rehvi ehk 3dB väiksemat kui Euroopa kõige rangem tase tulevikus.