Kummiproff +372 65 863 88 E-poe tellimuste infotelefon +372 5689 1778 Kontaktid
Klaasivahetus

Klaasivahetus

Kummiproff teeb juba mõnda aega koostööd Autoklaas1 meeskonnaga ja seda isegi nii tihedalt, et asume ühes hoones aadressil Aiandi tee 24, Viimsi. Tänu sellele on meie teenuste valik oluliselt laiem ning klienditeenindus mugavam. Tutvuge Eesti suurima klaasiteeninduse teenustega siin.

Teostame klaasivahetus- ja parandustöid Viimsis. Tänu pikaajalisele koostööle erinevate kindlustusfirmadega teostame klaasikahju menetlemist kohapeal. Keskmine klaasivahetusele kuluv aeg on kuni 3 tundi. Too oma auto meie salongi ning naudi klaasivahetustööde ajal tasuta kohvi ja surfa internetis.

Klaasiparandus

Iga pisema täkke puhul ei ole tarvis auto esiklaasi täielikult välja vahetada. Meisterliku parandustööga jääb klaas sama tugevaks ja vastupidavaks kui uus. Enamus kaskokindlustuste puhul on klaasiparandus tasuta ning ilma omavastutuseta. Kogu protsess võtab aega maksimaalselt 30 minutit.

Garantii

Tehtud klaasitöödele kehtib 10-aastane garantii. Meie eesmärgiks on pikaajalise kliendisuhte ja usalduse loomine. Parim viis selle tõestamiseks on võtta vastutus tehtud tööde eest. Kuulume Eesti suurimasse autoklaasi teeninduse ketti Autoklaas1.

Kaskokindlustus

Kaskokindlustus hüvitab autoomanikule õnnetusjuhtumi tagajärjel tema endaga toimunud isikukahjud või sõidukile põhjustatud varakahjud. Kaskole ehk vabatahtlikule sõidukikindlustusele peaksid mõtlema kõik autoomanikud. Selleks, et õnnetuste tagajärjed võimalikult väikese närvi- ja rahakuluga kõrvaldada, tee oma autole Seesami kaskokindlustus!

Rehvid

Auto juhitavus ja sõidu mugavus sõltub väga suuresti õigetest rehvidest. Hästi valitud ja hooldatud rehvid tagavad sujuva ja mugava autosõidu, kindla kontrolli rooli ja pidurite üle ning madalad kütusekulu näitajad. Kahtlemata on autole alati parimaks valikuks rehvid, mis valmistaja autole tehases alla paneb.