RehviinfoKõik pildid on illustreerivad.

HANKOOK HANKOOK RA33 103H

235/60R18

Tootekood:235601801314158503CL
Hooaeg:Suvi
Hinnang:
(10/10)
EU label:
Kirjeldus:Dynapro HP2, oivalise sooritusvõimega Premium-klassi SUV rehv, vastab kõigile Premium-klassi maasturitele esitatavatele nõuetele. Tal on suurepärane sooritusvõime märjal teel, madal müratase, väike veeretakistus ja pikk läbijooks.
Hind e-poes:102.62   Tavahind: 118.01 €
Rehvi kiirusindeks: H (210km/h)Tarne kahe tööpäeva jooksul

Liisi järelmaksu kalkulaator

Kauba hind:
Sissemakse:
Periood:
Kuumakse:rehvi kütusekulu

Rehvi kütusekulu

Autole valesti valitud rehvid võivad mõjutada kütusekulu kuni 20% võrra. Üks jõududest, mis mõjutab mootorsõidukite kütusekulu, on rehvide veeretakistus. Mida väiksem on rehvide veeretakistus, seda vähem läheb sõiduki liikumiseks vaja kütust ning sõitmisel tekib vähem süsihappegaasi.

rehvi pidamine

Rehvi märjal teel pidavus

Märghaardumise märgistus annab informatsiooni ühe kõige olulisema näitaja kohta – kui hästi haardub rehv märja teega. Rehvidel, millel on suurepärane haardumine märja teega, on lühem pidurdusteekond, mis on äärmiselt oluline autoga sõites just vihmase ilma korral.

rehvi müratase

Rehvi müratase

Rehvide mürataset mõõdetakse detsibellides ning rehvi mürataseme märgistust kujutatakse kolme helilainega. Üks must helilaine tähistab väikseima müratasemega rehvi ehk 3dB väiksemat kui Euroopa kõige rangem tase tulevikus.