RehviinfoKõik pildid on illustreerivad.

PIRELLI PIRELLI Cinturato P7 92W

205/60R16

Tootekood:205601601110124792RFBM
Hooaeg:Suvi
Hinnang:
(10/10)
EU label:
Kirjeldus:Suurepärased, keskkonnasõbralikud rehvid keskmise klassi autodele ja võimsamatele superautodele. Tagavad rooli kiire ja täpse reaktsiooni ja täieliku kontrolli auto käitumise üle pööretel. Suurepärane ohutus ja kontroll auto üle vesiliu riski korral. Võimaldavad juhtida autot vabalt ja lõdvestatult. Kütuse tarbimise ja CO2 heitmete vähenemine.
Hind e-poes:120.25   Tavahind: 138.29 €
Rehvi kiirusindeks: W (270km/h)Tarne kahe tööpäeva jooksul

Liisi järelmaksu kalkulaator

Kauba hind:
Sissemakse:
Periood:
Kuumakse:rehvi kütusekulu

Rehvi kütusekulu

Autole valesti valitud rehvid võivad mõjutada kütusekulu kuni 20% võrra. Üks jõududest, mis mõjutab mootorsõidukite kütusekulu, on rehvide veeretakistus. Mida väiksem on rehvide veeretakistus, seda vähem läheb sõiduki liikumiseks vaja kütust ning sõitmisel tekib vähem süsihappegaasi.

rehvi pidamine

Rehvi märjal teel pidavus

Märghaardumise märgistus annab informatsiooni ühe kõige olulisema näitaja kohta – kui hästi haardub rehv märja teega. Rehvidel, millel on suurepärane haardumine märja teega, on lühem pidurdusteekond, mis on äärmiselt oluline autoga sõites just vihmase ilma korral.

rehvi müratase

Rehvi müratase

Rehvide mürataset mõõdetakse detsibellides ning rehvi mürataseme märgistust kujutatakse kolme helilainega. Üks must helilaine tähistab väikseima müratasemega rehvi ehk 3dB väiksemat kui Euroopa kõige rangem tase tulevikus.