Шины

Шиномонтажные работы

Мы предлагаем качественные шиномонтажные услуги для легковых автомобилей, внедорожников, микроавтобусов и мотоциклов. Мы занимаемся заменой и ремонтом шин, а также предлагаем их хранение. Прейскурант работ вы найдете здесь. В целях обеспечения лучшего обслуживания мы предоставляем возможность забронировать подходящее вам время в нашем онлайн-календаре.

Замена стекол

Мы быстро и качественно заменим или починим разбившееся стекло в вашем автомобиле благодаря нашему многолетнему сотрудничеству с фирмой Autoklaas1. На все работы мы предоставляем 10 лет гарантии. Вы также можете быстро заполнить заявление об ущербе – не вставая из-за стола.

Автомойка

Привозите свой автомобиль на автомойку Kummiproff и займитесь действительно важными для себя вещами. Предлагаемые нами услуги – в буквальном смысле ручная работа, которую оценит каждый автовладелец. Услуги автомойки относятся к четырем ценовым категориям: легковые автомобили, универсалы, внедорожники/микроавтобусы и грузовые автомобили.

Замена шин

Забронируйте подходящее время для замены шин при помощи нашего онлайн-календаря. Выберите подходящие дату и время, укажите необходимые данные и подтвердите бронирование. С прейскурантом можно ознакомиться здесь. Купив в нашем магазине не менее четырех шин, вы получите услугу замены шин совершенно бесплатно!


Euroopa Liidu rehvide märgistusest

2012. aasta novembrist jõustus määrus, mille kohaselt peab enamik Euroopa Liidus kasutatavate autode uued rehvid olema märgistatud spetsiaalse rehvimärgistusega. Paljude ekspertide hinnangul on antud seadus viimase 50 aasta suurim muutus rehviturul. Selgitamaks, millise seadusega on tegu, miks on sellist märgistust vaja ning kuidas mõjutab see autojuhti, loodi spetsiaalne Euroopa Liidu rehvimärgistuse juhend.

Mis on rehvimärgistus?

Rehvid EU label

Nagu eelnevalt mainitud, peab kõikidel rehvidel*, mis on toodetud pärast 2012. aasta juunit ja mida müüakse Euroopa Liidus alates 2012. aasta novembrist, olema spetsiaalne märgistus, mis sarnaneb paljuski külmkapi, külmiku või elektripirni märgistustega. Uus rehvimärgistus näeb välja nagu paremal pool pildil kujutatud.

Kindlasti märkasid, kui palju sarnaneb see Euroopa Liidu elektrooniliste seadmete märgistustele, mis määravad ära seadme energiaklassi. Rehvide ühtne märgistus annab informatsiooni rehvide kolme erineva omaduse kohta, milleks on:

  • kütusekulu;
  • märghaardumine; ja
  • müratase.
*Sõidu-, tarbe- ja veoautorehvid.

Mille jaoks on rehvide EU märgistust vaja?

Uue seaduse peamiseks eesmärgiks on anda tarbijale rohkem informatsiooni rehvi omaduste kohta. Sellega loodab Euroopa Liit suurendada liiklusohutust, muuta rehvide ostmine majanduslikult säästlikumaks ning vähendada rehvide negatiivset mõju keskkonnale.

Tarbijale annab uus märgistus kindla raamistiku ja kooskõlastatud informatsiooni rehvide parameetrite kohta, julgustades neid valima ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve.

Keda mõjutab rehvide EU märgistus?

Kõiki. Nii rehvi tootjaid, tarnijaid, müüjaid (ehk meid) ning tarbijaid (ehk Sind). Kõigile, kes tegutsevad rehvitööstuses, on kohustus antud seadust järgida. See tähendab seda, et rehvitootjad peavad tagama rehvitestide objektiivsuse ja täpsuse.

Samuti peavad nad tagama, et antud informatsioon on ka edasi antud müüjatele. Ainult nii on võimalik saada põhjalik ülevaade toodetest, mida me müüme. Kuigi antud märgistused on peamiselt mõeldud tarbijale, ei saa täielikku ülevaadet pelgalt sildi peale vaadates. Ekspertnõu oskavad anda ikkagi rehvimüüjad ehk meie.

Sinu ehk kliendi jaoks on märgistus ainult hea tähendusega. Esmalt annab see võimaluse võrrelda kiiresti ja kindla raamistiku järgi rehve, mille ostmisest oled huvitatud. Samuti annab see informatsiooni, mis kindlasti mõjutab ka sinu lõppotsust.

Kas märgistus peab olema kõikidel rehvidel?

Hetkel mitte. Rehvimärgistus peab olema järgmist tüüpi rehvidel:

  • Sõiduautorehvidel;
  • maasturirehvidel;
  • kaubikurehvidel; ja
  • veoautorehvidel.

Millistel rehvidel ei pea olema rehvimärgistus?

Rehvimärgistust ei vaja võidusõidurehvid, professionaalsetel offroad rehvid, varurehvid, vintage rehvid, taastatud rehvid, mootorrattarehvid ja naastrehvid.