Rehvid

"Rehvide tellimine Kummiproffist on soodne ja turvaline."
Ostes korraga 4 rehvi, on transport üle Eesti TASUTA!
Liisi järelmaksuleping 60 sekundiga!


Rehvid   Rehvid   Rehvid   Rehvid   Rehvid   Rehvid  Liisi makselink - rehvid


Rehvid

Auto juhitavus ja sõidu mugavus sõltub väga suuresti õigetest rehvidest. Hästi valitud ja hooldatud rehvid tagavad sujuva ja mugava autosõidu, kindla kontrolli rooli ja pidurite üle ning madalad kütusekulu näitajad. Kahtlemata on autole alati parimaks valikuks rehvid, mis valmistaja autole tehases alla paneb.

Klaasivahetus

Tänu pikaajalisele koostööpartnerile Autoklaas1 klaasiteenindusele, vahetame või parandame sinu auto purunenud klaasi kiiresti ja kvaliteetselt. Iga tehtud töö eest anname kaasa 10-aastase garantii. Täida kahjuavaldus kiirelt ja mugavalt, ilma laua tagant tõusmata.

Autopesu

Too oma auto Kummiproffi autopesulasse ja tegele asjadega, mis on sulle tegelikult olulised. Meie poolt pakutavad autopesula teenused on sõna otseses mõttes tõeline käsitöö, mida hindab iga autoomanik. Autopesula üldteenuste hinnatase jaguneb nelja erinevasse kategooriasse: sõiduauto, mahtuniversaal, maastur/väikebuss ja veoauto.

Rehvivahetus

Broneeri endale sobilik rehvivahetuse aeg mugavalt meie online kalendris. Vali sobiv rehvivahetuse kuupäev ja kellaaeg, sisesta andmed ning kinnita broneering. Tutvu täpse hinnakirjaga siin.


Euroopa Liidu rehvide märgistusest

2012. aasta novembrist jõustus määrus, mille kohaselt peab enamik Euroopa Liidus kasutatavate autode uued rehvid olema märgistatud spetsiaalse rehvimärgistusega. Paljude ekspertide hinnangul on antud seadus viimase 50 aasta suurim muutus rehviturul. Selgitamaks, millise seadusega on tegu, miks on sellist märgistust vaja ning kuidas mõjutab see autojuhti, loodi spetsiaalne Euroopa Liidu rehvimärgistuse juhend.

Mis on rehvimärgistus?

Rehvid EU label

Nagu eelnevalt mainitud, peab kõikidel rehvidel*, mis on toodetud pärast 2012. aasta juunit ja mida müüakse Euroopa Liidus alates 2012. aasta novembrist, olema spetsiaalne märgistus, mis sarnaneb paljuski külmkapi, külmiku või elektripirni märgistustega. Uus rehvimärgistus näeb välja nagu paremal pool pildil kujutatud.

Kindlasti märkasid, kui palju sarnaneb see Euroopa Liidu elektrooniliste seadmete märgistustele, mis määravad ära seadme energiaklassi. Rehvide ühtne märgistus annab informatsiooni rehvide kolme erineva omaduse kohta, milleks on:

  • kütusekulu;
  • märghaardumine; ja
  • müratase.
*Sõidu-, tarbe- ja veoautorehvid.

Mille jaoks on rehvide EU märgistust vaja?

Uue seaduse peamiseks eesmärgiks on anda tarbijale rohkem informatsiooni rehvi omaduste kohta. Sellega loodab Euroopa Liit suurendada liiklusohutust, muuta rehvide ostmine majanduslikult säästlikumaks ning vähendada rehvide negatiivset mõju keskkonnale.

Tarbijale annab uus märgistus kindla raamistiku ja kooskõlastatud informatsiooni rehvide parameetrite kohta, julgustades neid valima ohutuid, kütusesäästlikke ja madala müratasemega rehve.

Keda mõjutab rehvide EU märgistus?

Kõiki. Nii rehvi tootjaid, tarnijaid, müüjaid (ehk meid) ning tarbijaid (ehk Sind). Kõigile, kes tegutsevad rehvitööstuses, on kohustus antud seadust järgida. See tähendab seda, et rehvitootjad peavad tagama rehvitestide objektiivsuse ja täpsuse.

Samuti peavad nad tagama, et antud informatsioon on ka edasi antud müüjatele. Ainult nii on võimalik saada põhjalik ülevaade toodetest, mida me müüme. Kuigi antud märgistused on peamiselt mõeldud tarbijale, ei saa täielikku ülevaadet pelgalt sildi peale vaadates. Ekspertnõu oskavad anda ikkagi rehvimüüjad ehk meie.

Sinu ehk kliendi jaoks on märgistus ainult hea tähendusega. Esmalt annab see võimaluse võrrelda kiiresti ja kindla raamistiku järgi rehve, mille ostmisest oled huvitatud. Samuti annab see informatsiooni, mis kindlasti mõjutab ka sinu lõppotsust.

Kas märgistus peab olema kõikidel rehvidel?

Hetkel mitte. Rehvimärgistus peab olema järgmist tüüpi rehvidel:

  • Sõiduautorehvidel;
  • maasturirehvidel;
  • kaubikurehvidel; ja
  • veoautorehvidel.

Millistel rehvidel ei pea olema rehvimärgistus?

Rehvimärgistust ei vaja võidusõidurehvid, professionaalsetel offroad rehvid, varurehvid, vintage rehvid, taastatud rehvid, mootorrattarehvid ja naastrehvid.


rehvi kütusekulu

Rehvi kütusekulu

Autole valesti valitud rehvid võivad mõjutada kütusekulu kuni 20% võrra. Üks jõududest, mis mõjutab mootorsõidukite kütusekulu, on rehvide veeretakistus. Mida väiksem on rehvide veeretakistus, seda vähem läheb sõiduki liikumiseks vaja kütust ning sõitmisel tekib vähem süsihappegaasi.

rehvi pidamine

Rehvi märjal teel pidavus

Märghaardumise märgistus annab informatsiooni ühe kõige olulisema näitaja kohta – kui hästi haardub rehv märja teega. Rehvidel, millel on suurepärane haardumine märja teega, on lühem pidurdusteekond, mis on äärmiselt oluline autoga sõites just vihmase ilma korral.

rehvi müratase

Rehvi müratase

Rehvide mürataset mõõdetakse detsibellides ning rehvi mürataseme märgistust kujutatakse kolme helilainega. Üks must helilaine tähistab väikseima müratasemega rehvi ehk 3dB väiksemat kui Euroopa kõige rangem tase tulevikus.


Auto juhitavus ja sõidu mugavus sõltub väga suuresti õigetest rehvidest. Hästi valitud ja hooldatud rehvid tagavad sujuva ja mugava autosõidu, kindla kontrolli rooli ja pidurite üle ning madalad kütusekulu näitajad. Kahtlemata on autole alati parimaks valikuks rehvid, mis valmistaja autole tehases alla paneb. Paraku tuleb vastavalt Eesti Vabariigi seadusele vahetada rehve vastavalt hooajale kaks korda aastas, talve hakul ja kevade lõppedes. Rehve ostes ei tohi mingil juhul kiirustada ega teha hinna tõttu järeleandmisi. Nii uus kui vana auto vajab kvaliteetset rehvi, mis oleks kooskõlas sõiduki eripärade ning mõõtudega.


Rehvid internetist

Oma valiku tegemisel uuri kindlasti meie kvaliteetset rehvide e-poodi, kus pakume kokku üle 100 000 rehvi ligi 40 tootja poolt. Hoia silm peal eripakkumistel - teinekord võib leida suverehvide tippnõudluse ajal väga soodsa hinnaga talverehve ja talveperioodil suverehve. Nii kindlustad soodsa hinnaga omale väga kvaliteetsed rehvid juba enne vastavat hooaega. Parima valiku tegemiseks küsi nõu Kummiproffi meeskonnalt.


Broneeri rehvivahetus internetist

Broneeri endale sobilik rehvivahetuse aeg mugavalt online kalendris. Vali sobiv rehvivahetuse kuupäev ja kellaaeg, sisesta andmed ning kinnita broneering. Broneeri rehvivahetus aeg siit.


Rehvirõhk

Alates eelmise aasta novembrist on kõikidel uutel sõiduautodel küljes rehvirõhu jälgimissüsteem. Õige rehvirõhu tase on iga sõiduki puhul ülimalt oluline, kuna hoiab ära rehvide kiire kulumise ning suurendab nii sõiduki juhitavust kui ka ohutust. Kui Sinu autol veel sarnane süsteem puudub, tule kontrolli rehvide rõhku Kummiproffi rehvitöökojas ja seda täiesti ilma rahata!


Meie

2008. aastal asutatud Kummiproff pakub kõiki rehvivahetuse, autopesu ning klaasivahetuse- ja parandusega seotud teenuseid. Kuulume rahvusvahelisse rehvikeskuste võrku Pirelli Key Point, mis koosneb enam kui 700 rehvikeskusest üle Euroopa. Tänu meie tihedale koostööle Autoklaas1 klaasiteeninduse meeskonnaga on meie teenuste täielikus garanteeritud