RehviinfoKõik pildid on illustreerivad.

FALKEN FALKEN WPAT01 106T

235/70R16

Tootekood:235701601311663406
Hooaeg:Talv - lamellrehv
Hinnang:
(7/10)
EU label:
Kirjeldus:Võimas M+S klassi rehv maasturitele ja pikap-autodele, paistab silma laitmatute sõiduomaduste poolest.Sobib igasugusele teekattele ja maastikule. Stabiilsus ja suurepärane juhitavus High-performance rehv igat liiki teekattele Madal müratase isegi suurtel kiirustel Suurepärane juhitavus maanteel ja ning teetuse tingimustes Suurepärane veojõud puistkatetel Vastupidavad rehvid maksimaalseks veojõuks Protektori sümmeetriline muster, avatud ehitusega õlatsoonides, eemaldab efektiivselt vee ja pori nii maanteel kui teedeta maastikul sõitmisel Parendatud pidurdusnäitajad jääl ja lumel
Hind e-poes:90.87   Tavahind: 104.50 €
Rehvi kiirusindeks: T (190km/h)Tarne kahe tööpäeva jooksul

Liisi järelmaksu kalkulaator

Kauba hind:
Sissemakse:
Periood:
Kuumakse:rehvi kütusekulu

Rehvi kütusekulu

Autole valesti valitud rehvid võivad mõjutada kütusekulu kuni 20% võrra. Üks jõududest, mis mõjutab mootorsõidukite kütusekulu, on rehvide veeretakistus. Mida väiksem on rehvide veeretakistus, seda vähem läheb sõiduki liikumiseks vaja kütust ning sõitmisel tekib vähem süsihappegaasi.

rehvi pidamine

Rehvi märjal teel pidavus

Märghaardumise märgistus annab informatsiooni ühe kõige olulisema näitaja kohta – kui hästi haardub rehv märja teega. Rehvidel, millel on suurepärane haardumine märja teega, on lühem pidurdusteekond, mis on äärmiselt oluline autoga sõites just vihmase ilma korral.

rehvi müratase

Rehvi müratase

Rehvide mürataset mõõdetakse detsibellides ning rehvi mürataseme märgistust kujutatakse kolme helilainega. Üks must helilaine tähistab väikseima müratasemega rehvi ehk 3dB väiksemat kui Euroopa kõige rangem tase tulevikus.