RehviinfoKõik pildid on illustreerivad.

HANKOOK HANKOOK K115 100H

215/70R16

Tootekood:215701601314125500
Hooaeg:Suvi
Hinnang:
(10/10)
EU label:
Kirjeldus:Hankooki rehv Ventus Prime 2 K115 on loodud luksus- ja esindusautodele. Rehvil on suurepärane haarduvus kõigis ilmastikuoludes. Tagab laitmatu haarduvuse kiirendamisel, oivalise stabiilsuse kurvides ja suurepärase juhitavuse. Hankooki rehv on varustatud tehnoloogiaga GripTech, mis tagab laitmatu sooritusvõime suurtel kiirustel ja märjal teel.
Hind e-poes:83.77   Tavahind: 96.34 €
Rehvi kiirusindeks: H (210km/h)Tarne kahe tööpäeva jooksul

Liisi järelmaksu kalkulaator

Kauba hind:
Sissemakse:
Periood:
Kuumakse:rehvi kütusekulu

Rehvi kütusekulu

Autole valesti valitud rehvid võivad mõjutada kütusekulu kuni 20% võrra. Üks jõududest, mis mõjutab mootorsõidukite kütusekulu, on rehvide veeretakistus. Mida väiksem on rehvide veeretakistus, seda vähem läheb sõiduki liikumiseks vaja kütust ning sõitmisel tekib vähem süsihappegaasi.

rehvi pidamine

Rehvi märjal teel pidavus

Märghaardumise märgistus annab informatsiooni ühe kõige olulisema näitaja kohta – kui hästi haardub rehv märja teega. Rehvidel, millel on suurepärane haardumine märja teega, on lühem pidurdusteekond, mis on äärmiselt oluline autoga sõites just vihmase ilma korral.

rehvi müratase

Rehvi müratase

Rehvide mürataset mõõdetakse detsibellides ning rehvi mürataseme märgistust kujutatakse kolme helilainega. Üks must helilaine tähistab väikseima müratasemega rehvi ehk 3dB väiksemat kui Euroopa kõige rangem tase tulevikus.